مشاوره و طراحی و اجرای سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس و ویدیو کنفرانس

سیستم کنفرانس

در واقع سیستم کنفرانس یک پکیج از تجهیزات صوتی و تصویری می باشد که اصلا مختص برپایی کنفرانس و همایش ها است. برای راه اندازی و به عمل آوردن سیستم کنفرانس در تمامی بخش ها لازم است به انجام یک سری پایه ریزی با حداقل استاندارد ها می باشد.
فواید استفاده از این سیستم در سالن کنفرانس سبب می گردد تا کیفیت برگزاری جلسه و خشنودی سخنرانان و میهمانان تامین و تضمین گردد. و زمانی که جلسات در وقت هوشمند شوند ، هزینه و صد البته در مصرف انرژی از نیروی انسانی صرفه جویی می شود.

یکی از پیشرفته ترین این تجهیزات سیستم صوت و میکروفون اتاق کنفرانس و دیگر لوازم جانبی آن است و یکی دیگر سیستم تصویر مانند ویدئو کنفرانس و ویدئو پروژکتور و دیگر لوازم همراه آن است. و اینکه سالن کنفرانس که محل نصب واستارت این تجهیزات می باشد هم باید دارای تمامی استاندارد ها و امتیازات باشد.

با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات سیستم دیجیتال به میزان قابل توجهی ارتقا یافته و از شکل سنتی خارج وبا استفاده از تکنولوژی روز ارتقا و به سالن های چند منظوره تبدیل شده است. این سیستم امکانات منحصر به فردی را در اختیار مدیر و شرکت کنندگان در جلسه قرار می‌دهد. برگزاری یک جلسه هوشمند با امکاناتی از جمله: تصویربرداری ، ذخیره سازی خودکار ، رای گیری ، ترجمه هم‌زمان ، و مدیریت جلسات با استفاده از نرم افزارهای تخصصی جهت استفاده از سیستم کنفرانس های دیجیتال گشوده شده است. سیستم کنفرانس تجهیزاتی است ، که در مقابل هر نفر یک کنسول با میکروفن کنفرانس همراه با بلندگو قرار دارد. یکی از مزایای مهم این سیستم مدیریتی کارآمد و نظم بخشی به جلسات می‌باشد و از صحبت کردن همزمان چندین نفر با یکدیکر جلوگیری میکند . از قابلیت های دیگر این سیستم ایجاد محدودیت زمانی برای سخنرانان ، روشن و خاموش کردن هر کنسول با نرم افزار ، ایجاد صف و نوبت برای افراد متقاضی که یک سامانه مدرن می‌تواند در اختیار مدیر جلسه بگذارد. همچنین از قابلیت های دیگر سالن های مجهز به سیستم کنفرانس ، امکان مستندسازی صوتی و تصویری جلسات می‌باشد. یعنی بدون نیاز به فیلمبردار با اتصال به سامانه کنفرانس به دوربین های روباتیک این امکان ایجاد می‌شود که هر کنسول که روشن شده و دوربین مستندساز بر روی فرد سخنران قرار گیرد. ضبط تصاویر دوربین ها و فیلم هر جلسه در پایان همان جلسه آماده می شود.

شرکت هدیش افزار پویا مجری پروژه های تجهیز سالن های کنفرانس و همایش، از زیر ساخت تا نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات بر اساس بایدهای طراحی سالن های همایش، می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *