سیستم کنفرانس

ترکیب اصلی این سیستم صوتی کنفرانس  تکنولوزی هوشمند دیجیتال می باشد این سیستم دارای یک پردازنده مرکزی و طراحی شده تخصصی جهت تولید آوای اصلی را دارا می باشد. بازدید اتوماتیک ، صفحه نمایش تاچ اسکرین و اتصال به شبکه از دیگر قابلیتهای این سیستم می باشد .این سیستم نسل جدیدی از سیستمهای صدا ی کنفرانس با کاربرد ترکیبی را  دارا می باشد که می توانید جلسات خود را بدون نیاز به کامپیوتر کنترل کنید ارائه راه حلهای ایده آل جهت استفاده از دوربینهای اتوماتیک بدون نیاز به سخت افزارهای مختلف و یا کامپیوتر که شما را قادر می سازد به سهولت از امکانات بی نظیر این سیتم بدون نیاز به اپراتور و منشی جلسه کاربری چند گانه را داشته باشید .

ویدیو کنفرانس

ویدئو کنفرانس راهکاری موثر و شبیه‌ترین نوع ارتباط، به ارتباط چهره به چهره است. فناوری ویدئو کنفرانس به شکل سرویس می‌تواند صرفه جویی در زمان جهت ارتباط با نقاط دور که رفت و آمد به سختی که در بعضی از عوامل طبیعی این دیدار ها به دشواری صورت می گیرید کاهش هزینه های از قبیل ایاب و ذهاب ، هزینه پرسنل و . . .

سهولت در استفاده و قرارگیری راهکارهای ویدئو کنفرانس در فرآیندهای سازمانی و کاری، مؤثرترین نوع ارتباطات را برای شما فراهم کند.
پیشرفت روزافزون ارتباطات و فناوری‌های ارتباطی مرزهای مکانی را برای همه ساکنان زمین کمرنگ کرده است؛ ارتباطات از راه دور جای خود را به ارتباط ویدئویی (با فناوری ویدئو کنفرانس) داده است و این امر باعث افزایش سرعت در تصمیم‌گیری و ارتباطات شده است .

در انتخاب یک سیستم حرفه ای کنفرانس  باید نکاتی  رعایت شود. از جمله:  دریافت مناسب صدای سخنران ، نوع میز و فاصله کنسول از دهان فرد سخنران ،  میکروفون گردان مناسب ، کیفیت توان بلندگوی کنسول و امکانات صوتی سامانه کنفرانس خواهد بود. همچنین در محصولات دیجیتال سیستم  کنفرانس ، امکانات جانبی مانند : بیسیم بودن ، امکان کنترل دوربین ، مدیریت نرم افزار ، قابلیت رای گیری، نوع طراحی و جنس بدنه ، مهم میباشد. پس آنچه مهم است انتخاب سیستم جلسات مناسب به نوع کاربری مورد نیاز به بودجه هر مجموعه می باشد.  و مواردی مانند استفاده از میکروفون کنفرانس با قابلیت های مختلف ، تصویربرداری اتوماتیک ، مستندسازی ، کنترل مرکزی تجهیزات سالن کنفرانس و قابلیت صوتی و تصویری از جمله امکانات سیستم ذکر شده می باشد و با توجه به فضا و دکوراسیون سالن‌ها و تعداد افراد در جلسات به امکاناتی مانند میکروفون کنفرانس ، سیستم صوتی جانبی سالن کنفرانس ، سیستم تصویربرداری سالن کنفرانس ، سیستم انتقال و نمایش تصاویر سالن ، سیستم ویدئو کنفرانس ، سیستم کنترل مرکزی کنفرانس و مسیرهای عبور کابل را می توان اشاره کرد. در این زمینه سایت ما توانسته متناسب با نیازتان  بهترین نوع از سیستم های مربوط به کنفرانس را معرفی میکند و کلیه این محصولات فوق العاده پیشرفته با امکانات تخصصی چون گارانتی و خدمات پس از فروش به خریداران ارائه میشود.